Kontakt

Your search results

Kontakt

Home Brand Sp. z o.o.

Wrocław

Budynek Diamentum Office
ul. Robotnicza 42a, IV piętro
53-608 Wrocław

e-mail: biuro@homebrand.com.pl


Numer konta bankowego:
Home Brand Sp. z o.o.


mBank
18 1140 2004 0000 3602 8123 3785
SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL18114020040000360281233785


NIP: 8943167338
REGON: 388824708
KRS: 0000897804

Skontaktuj się z nami

  • 71 307 65 50
  • Pon – Pt: 08:30 – 16:30

Nasz zespół

022

Ewelina Ruczko
Asystentka ds. administracyjnych

tel. 730 831 655
email: sekretariat@homebrand.com.pl

okrojek

Magdalena Okrojek
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 919
email: m.okrojek@homebrand.com.pl

wojeciech

Wojciech Szabarkiewicz
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 445
email: w.szabarkiewicz@homebrand.com.pl

mpitek

Maciej Pitek
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 998
email: m.pitek@homebrand.com.pl

tomasz_pelc

Tomasz Pelc
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 989
email: t.pelc@homebrand.com.pl

bukowski

Dominik Bukowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 844
email: d.bukowski@homebrand.com.pl

walcerz

Przemysław Wałcerz
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 383
email: p.walcerz@homebrand.com.pl

kasper

Kasper Malinowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 606
email: k.malinowski@homebrand.com.pl

Compare Listings