Kontakt

Your search results

Kontakt

Home Brand Sp. z o.o.

Wrocław

Budynek Diamentum Office
ul. Robotnicza 42a, IV piętro
53-608 Wrocław

e-mail: biuro@homebrand.com.pl


Numer konta bankowego:
Home Brand Sp. z o.o.


mBank
18 1140 2004 0000 3602 8123 3785
SWIFT: BREXPLPWMBK
IBAN: PL18114020040000360281233785


NIP: 8943167338
REGON: 388824708
KRS: 0000897804

Skontaktuj się z nami

  • 71 307 65 50
  • Pon – Pt: 08:30 – 16:30

Nasz zespół

Bagrat Mnatsakanyan
Prezes Zarządu

tel. 730 831 990
e-mail: b.m@homebrand.com.pl

Dariusz Jaworski
Dyrektor Handlowy

tel. 730 831 933
e-mail: d.jaworski@homebrand.com.pl

Ewelina Ruczko
Kierownik ds. administracyjnych

tel. 730 831 655
e-mail: sekretariat@homebrand.com.pl

Wojciech Szabarkiewicz
Starszy doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 445
e-mail: w.szabarkiewicz@homebrand.com.pl

Maciej Pitek
Starszy doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 998
e-mail: m.pitek@homebrand.com.pl

Magdalena Okrojek
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 919
e-mail: m.okrojek@homebrand.com.pl

Tomasz Pelc
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 989
e-mail: t.pelc@homebrand.com.pl

Dominik Bukowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 844
e-mail: d.bukowski@homebrand.com.pl

Kasper

Kasper Malinowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 606
e-mail: k.malinowski@homebrand.com.pl

Rafał Basiński
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 206
e-mail: r.basinski@homebrand.com.pl

Wioletta Kacprowicz
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 208
e-mail: w.kacprowicz@homebrand.com.p

Łukasz Bartkowski
Doradca ds. nieruchomości

tel. 730 831 411
e-mail: l.bartkowski@homebrand.com.pl

Compare Listings